„Podjąłem decyzję, że będę kochać Twoją matkę i nigdy tej decyzji nie odwołam” – to najdroższy spadek, jaki dziecko może otrzymać od swojego ojca!

Posted on 17 grudnia 2010 in O dzieciach | 2 komentarze

Przez przypadek obejrzałam trailer filmu pt. „La prueba del fuego” (Próba ognia) i otworzyłam szeroko oczy. Ten trailer to kwintesencja tego, co próbuję przekazać moim pacjentom. Dziś z pewnością obejrzę film w całości i napiszę do niego szerszy komentarz. Na razie wklejam zwiastun, który mnie rzucił na kolana.

Poniżej urywek w wersji angielskiej. Zwróćcie uwagę na słowa ojca głównego bohatera: „I’ve made a decision to love your mom”. Dla mnie strzał w dziesiątkę.


Ważne lektury:

 

  • Artur

    Dziękuję za infomację o tym filmie… obejrzeliśmy z żoną, właściwie nie ma co komentować, jak to już Pani poruszała kilka razy na tej stronie : Panowie weźcie się w garść i zadbajcie o swoje kobiety i siebie samych 😉 A przy okazji mogę podać tytuł książki, którą znalazłem kilka dni temu a jest chyba inspirowana w/w filmem : „Miej odwagę kochać” Stephen Kendrick i Alex Kendrick ( tyt. oryginału : „The love dare”. ). Dzięki Pani witrynie, filmowi i teraz książcze zaczynam aktywnie walczyć o swoje życie i uczucia. Dziękuje…

  • ann

    „uczucie samo w sobie nie trwa wiecznie ale zakorzenione w decyzji woli przetrwa wszystkie burze” i o to wlasnie chodzi…