Czy młodzi rodzice rzeczywiscie sa skazani na spanie z dzieckiem w jednym łóżku? Dyskusja.

Posted on 13 marca 2010 in O dzieciach | 3 komentarze

Czy branie dziecka do swojego łóżka dla tzw. „świętego spokoju’, rzeczywiście prowadzi do spokoju? Czy przeciwnie, jest krótkowzroczne?

Coraz częściej zgłaszają się do mnie osoby, którym narodziny dziecka praktycznie uniemożliwiły pożycie seksualne, doprowadzając tym samym do nadszarpnięcia relacji małżeńskiej i zmniejszenia poczucia satysfakcji w związku.

I tutaj pojawia się pytanie: czy dziecko rzeczywiście potrzebuje spać z rodzicami? Czy branie dziecka do swojego łóżka dla tzw. „świętego spokoju’, rzeczywiście prowadzi do spokoju? Czy przeciwnie, jest krótkowzroczne?

Wczoraj mąż opowiedział mi zabawną historię.
Wieczorem położył się obok naszej 2 letniej córeczki w jej łóżku i powiedział: Dzisiaj śpię razem z Tobą w Twoim łóżku, co Ty na to? W odpowiedzi usłyszał: Idź do swojego łóżka i przytul mamę!

Warsztaty na temat problemów ze spaniem u małych dzieci, czyli „Jak nauczyć dziecko spać”.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/functions.php(6) : eval()'d code:1 Stack trace: #0 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/functions.php(6): eval() #1 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/footer.php(28): wp_custom_page_links_return() #2 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-includes/template.php(688): require_once('/home/sensityp/...') #3 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-includes/template.php(647): load_template('/home/sensityp/...', true) #4 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(76): locate_template(Array, true) #5 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/single.php(11): get_footer() #6 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-in in /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/functions.php(6) : eval()'d code on line 1