Warsztaty nt. problemów ze spaniem u małych dzieci, czyli jak nauczyć dziecko spać?

Posted on 9 lutego 2010 in O dzieciach | 0 comments

[singlepic id=28 w=280 h=200 mode=watermark float=left]

Coraz więcej osób zgłasza się do mnie z problemem spania i usypiania małych dzieci.

Temat na pozór błahy, a jednak odbija się nie tylko na samopoczuciu młodych mam, cierpiących z powodu notorycznego niewyspania. Problem ten ma także bardzo negatywny wpływ na relacje w małżeństwie, stąd często słyszymy o kryzysie lub nawet rozpadzie związku w ciągu pierwszych dwóch lat po narodzinach dziecka.

Wreszcie problem spania negatywnie wpływa również, a może przede wszystkim na dziecko. Wielu rodziców zapomina bowiem, iż wychowanie dziecka zaczyna się od pierwszego dnia jego narodzin. Natomiast brak (świadomego) wychowania oznacza brak poczucia bezpieczeństwa u dziecka, o które przecież każdy rodzic zabiega.

Wymienione wyżej wątki można by rozwijać w nieskończoność, a drogą mailowych porad nie jestem w stanie wyczerpać tematu. Dlatego zastanawiam się nad stworzeniem warsztatów dotyczących spania u małych dzieci i powiązanych z nim o wiele szerszych zagrożeń i możliwości. Zanim jednak zdecyduję się na poprowadzenie takich warsztatów, prosiłabym Państwa o informację, czy byliby Państwo ewentualnie zainteresowani wzięciem w nich udziału. Warsztaty odbywałyby się w Warszawie.

Z góry dziękuję za Państwa głosy.

 

Czy byliby Państwo zainteresowani wzięciem udziału w warsztatach dotyczących problemów ze spaniem u małych dzieci - czyli jak nauczyć dziecko spać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

 

Uwaga: z opóźnieniem, ale wreszcie są :-). Zapraszam na warsztaty: „Jak nauczyć dziecko samodzielnie zasypiać i samodzielnie spać”


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/functions.php(6) : eval()'d code:1 Stack trace: #0 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/functions.php(6): eval() #1 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/footer.php(28): wp_custom_page_links_return() #2 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-includes/template.php(688): require_once('/home/sensityp/...') #3 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-includes/template.php(647): load_template('/home/sensityp/...', true) #4 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(76): locate_template(Array, true) #5 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/single.php(11): get_footer() #6 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-in in /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/functions.php(6) : eval()'d code on line 1