Marta Mauer-Włodarczak

autor: Marta Mauer-Włodarczak

Nazywam się Marta Mauer-Włodarczak, jestem psychoterapeutą

Marta Mauer-Włodarczak = psychoterapeuta par
Marta Mauer-Włodarczak - psychoterapeuta

Bio – kilka słów o mnie

Psychoterapia problemów związkowych i rodzinnych to mój zawodowy konik. Terapię par prowadzę od 2005 roku i nadal znajduję w niej wyzwania. :)

W mojej pracy korzystam głównie z technik poznawczo – behawioralnych, czyli bazuję na poznaniu i doświadczeniu. Lubię szybkie i dynamiczne działanie, którego efekty można łatwo ocenić.

Uważam, że przy odpowiedniej motywacji każdy jest w stanie przenosić góry, rzecz w tym, że nie każdemu się chce. W rzeczy niemożliwie po prostu nie wierzę!

Od ponad 10 lat prowadzę poradnię psychologiczną Sensity.pl w Warszawie

Prywatnie jestem nie znudzoną żoną i mamą trójki pomysłowych nastolatków, które bezlitośnie testują moje rodzicielskie kompetencje.

Zawodowo

Mój szczegółowy opis zawodowy, publikacje i część wystąpień w mediach można znaleźć w moim bio na stronie Poradni Senisty.pl - sprawdź teraz.

Współpraca

  1. Szanowni Dziennikarze – propozycje wywiadów, komentarzy do Państwa artykułów proszę kierować na adres: media@sensity.pl
  2. Firmy i organizacje zainteresowane przeprowadzeniem warsztatów/konsultacji/prelekcji w obrębie tematów poruszanych na blogu zapraszam do kontaktu.
  3. Osoby, które mają ciekawe pomysły. Czasem z najbardziej nieśmiałego, albo też szalonego i na pozór nierealnego pomysłu powstają bardzo ważne projekty. Dlatego proszę śmiało pisać do mnie na Facebooku lub za pośrednictwem formularza.

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies. Akceptuję Dowiedz się więcej