Marta Mauer-Włodarczak

Nazywam się Marta Mauer-Włodarczak.
Jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Głównym obszarem moich zainteresowań zawodowych są problemy w relacjach rodzinnych.

Specjalizuję się w terapii małżeńskiej. Często prowadzę konsultacje dotyczące problemów z wychowaniem dzieci czy konfliktów dorosłych dzieci z ich rodzicami.

Prowadzę warsztaty i wykłady w obrębie tematyki poruszanej na blogu Psychlogiakobiety.pl

W mojej pracy korzystam głównie z technik poznawczo – behawioralnych, czyli bazuję na poznaniu i doświadczeniu. Lubię szybkie i dynamiczne działanie, którego efekty można łatwo ocenić.

Uważam, że przy odpowiedniej motywacji każdy jest w stanie przenosić góry, rzecz w tym, że nie każdemu się chce. W rzeczy niemożliwie po prostu nie wierzę!

Jestem założycielką poradni psychologicznej SENSiTy w Warszawie

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki żywych sreber, które bezlitośnie testują moje rodzicielskie kompetencje.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/functions.php(6) : eval()'d code:1 Stack trace: #0 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/functions.php(6): eval() #1 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/footer.php(28): wp_custom_page_links_return() #2 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-includes/template.php(704): require_once('/home/sensityp/...') #3 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-includes/template.php(653): load_template('/home/sensityp/...', true) #4 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(76): locate_template(Array, true) #5 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/page-full.php(16): get_footer() #6 /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp in /home/sensityp/domains/psychologiakobiety.pl/public_html/wp-content/themes/Evolution-new/functions.php(6) : eval()'d code on line 1